AR03BTBX1073
MFR.Part #
AR03BTBX1073
JLCPCB Part #
C5948129
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS