VEZ221M0JTR-0605
MFR.Part #
VEZ221M0JTR-0605
JLCPCB Part #
C249774
Description
-45℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 220uF 5.3mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS