VEJ681M1CTR-1010
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VEJ681M1CTR-1010
JLCPCB Part #
C134782
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 10mm 16V 2000hrs@105℃ 680uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS