BUK9225-55A-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
BUK9225-55A-VB
JLCPCB Part #
C19632219
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 10mΩ@10V 136W 2.65nF 225pF 2V 470pF 47nC@10V 58A 60V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS