IPD50P04P4L-11-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IPD50P04P4L-11-VB
JLCPCB Part #
C7429000
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 12mΩ@10V 136W 1V 352pF 3nF 40V 508pF 50A 60nC@10V P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS