LZ680M1601317PE3
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
LZ680M1601317PE3
JLCPCB Part #
C2937105
Package
Plugin,D13xL17mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7Ω@100kHz 13mm 160V 17mm 270mA@100kHz 5000hrs@105℃ 68uF ±20% 插件,D13xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS