LZ332M6R31020PE3
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
LZ332M6R31020PE3
JLCPCB Part #
C18057284
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 20mm 3300uF 6.3V ±20% Plugin,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS