KM471M0251013PE1
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
KM471M0251013PE1
JLCPCB Part #
C25168955
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
10mm 13mm 25V 470uF ±20% Plugin,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS