KM100M2501013PE1
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
KM100M2501013PE1
JLCPCB Part #
C2847234
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 13mm 2000hrs@105℃ 250V 5mm 60mA@120kHz ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS