KM4R7M4501015PE1
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
KM4R7M4501015PE1
JLCPCB Part #
C18057283
Package
Plugin,D10xL15mm
Description
10mm 15mm 4.7uF 450V ±20% Plugin,D10xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS