KM150M4501016PH1
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
KM150M4501016PH1
JLCPCB Part #
C18057273
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 15uF 16mm 450V ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS