VPP16-620-B
MFR.Part #
VPP16-620-B
JLCPCB Part #
C17469339
Package
Plugin-8P,47.6x39.7mm
Description
115V、230V 2 2 4kV 620mA、1.25A 8V、16V 插件-8P,47.6x39.7mm Power Transformers ROHS