VPP16-1250-B
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
VPP16-1250-B
JLCPCB Part #
C17548346
Package
Plugin-8P,57.2x47.6mm
Description
1.25A、2.5A 115V、230V 2 2 4kV 8V、16V Plugin-8P,57.2x47.6mm Power Transformers ROHS