VPP10-1000-B
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
VPP10-1000-B
JLCPCB Part #
C17194823
Package
Plugin-8P,47.6x39.7mm
Description
115V、230V 1A、2A 2 2 4kV 5V、10V Plugin-8P,47.6x39.7mm Power Transformers ROHS