VPP36-820-B
MFR.Part #
VPP36-820-B
JLCPCB Part #
C17658137
Package
Plugin-8P,66.7x55.6mm
Description
115V、230V 18V、36V 2 2 4kV 820mA、1.64A Plugin-8P,66.7x55.6mm Power Transformers ROHS