LM3S1165-IBZ50-A2T
MFR.Part #
LM3S1165-IBZ50-A2T
JLCPCB Part #
C3210718
Package
BGA-108
Description
-40℃~+85℃ 10bit 16KB 2.25V~2.75V 32 Bit 43 50MHz 64KB ARM Cortex-M3 Built-in FLASH BGA-108 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS