LM3S2533-IBZ50-A2
MFR.Part #
LM3S2533-IBZ50-A2
JLCPCB Part #
C3210715
Package
BGA-108
Description
-40℃~+85℃ 10bit 2.25V~2.75V 32 Bit 48 50MHz 64KB 96KB ARM Cortex-M3 Built-in FLASH BGA-108 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS