LM185BYH-2.5
MFR.Part #
LM185BYH-2.5
JLCPCB Part #
C3679760
Package
TO-46-2
Description
-55℃~+125℃@(Ta) 120uVrms 2.5V 20mA 50ppm/℃ Fixed Parallel ±1.5% TO-46-2 Voltage Reference