LM385BYZ-2.5
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM385BYZ-2.5
JLCPCB Part #
C3680461
Package
TO-92-3
Description
0℃~+70℃@(Ta) 120uVrms 2.5V 20mA 50ppm/℃ Fixed Parallel ±1.5% TO-92-3 Voltage Reference ROHS