NS10145T3R3NNV8
MFR.Part #
NS10145T3R3NNV8
JLCPCB Part #
C3224713
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
12mΩ 3.3uH 6.1A 7.33A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS