FBMH4532MM182PT
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
FBMH4532MM182PT
JLCPCB Part #
C2661599
Package
1812
Description
1 1.8kΩ@100MHz 700mA 800mΩ 1812 Ferrite Beads ROHS