LMRNJ10155GL220MN
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LMRNJ10155GL220MN
JLCPCB Part #
C6218158
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
2.8A 22uH 3.37A 43mΩ ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS