NRS6010T3R3MMGF
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRS6010T3R3MMGF
JLCPCB Part #
C222956
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5A 1.6A 135mΩ 3.3uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS