FBMJ2125HM210NT
MFR.Part #
FBMJ2125HM210NT
JLCPCB Part #
C2661501
Package
0805
Description
-40℃~+125℃ 1 21Ω@100MHz 4mΩ 6A ±30% 0805 Ferrite Beads ROHS