LSDND1616KKT150MM
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSDND1616KKT150MM
JLCPCB Part #
C5788774
Package
SMD,1.6x1.6mm
Description
1.6Ω 15uH 400mA 460mA ±20% SMD,1.6x1.6mm Power Inductors ROHS