LAYPH10040DL680MGA
MFR.Part #
LAYPH10040DL680MGA
JLCPCB Part #
C6216569
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.4A 180mΩ 68uH 740mA AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS