BPRR00101051820M00
MFR.Part #
BPRR00101051820M00
JLCPCB Part #
C17301254
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.45A 1.5A 227mΩ 82uH ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS