LAYPH10040DL330MGA
MFR.Part #
LAYPH10040DL330MGA
JLCPCB Part #
C7295194
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.1A 2A 33uH 96mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS