LAYPH10040DL221MGA
MFR.Part #
LAYPH10040DL221MGA
JLCPCB Part #
C6583614
Package
SMD,10.1x10mm
Description
220uH 410mA 530mΩ 770mA AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS