HTK-63V101MHC5E-R2
MFR.Part #
HTK-63V101MHC5E-R2
JLCPCB Part #
C3274588
Package
SMD,D10xL13mm
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10mm 13mm 200mA@120Hz 26mΩ 6000hrs@125℃ 63V ±20% SMD,D10xL13mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS