AHA1012820M050R
MFR.Part #
AHA1012820M050R
JLCPCB Part #
C6119501
Package
SMD,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 13mm 19mΩ 260mA@100Hz 50V 82uF ±20% SMD,D10xL13mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS