LLXBD4040KKL3R3M
MFR.Part #
LLXBD4040KKL3R3M
JLCPCB Part #
C6287579
Package
1616
Description
1.1A 180mΩ 3.3uH 820mA ±20% 1616 Power Inductors ROHS