EST1060T6R8NDGA
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
EST1060T6R8NDGA
JLCPCB Part #
C2046090
Package
SMD,10.1x10mm
Description
21mΩ 5.5A 5A 6.8uH AEC-Q200 ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS