BPRR001010514R7TA0
MFR.Part #
BPRR001010514R7TA0
JLCPCB Part #
C17525415
Package
SMD,10.1x10mm
Description
16mΩ 4.7uH 6.5A 6A ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS