BPRR001010415R2M00
MFR.Part #
BPRR001010415R2M00
JLCPCB Part #
C17225491
Package
SMD,10.1x10mm
Description
22mΩ 5.2uH 5.4A 5.5A ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS