LLQMB201616T220J
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLQMB201616T220J
JLCPCB Part #
C6979577
Package
0806
Description
140mA 2.8Ω 22uH ±5% 0806 Power Inductors ROHS