TSM680P06CP
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSM680P06CP
JLCPCB Part #
C19856169
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 110mΩ@4.5V 14.5A 18nC@10V 2.2V@250uA 20.5W 55pF 60V 68pF 929pF P-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS