SMAJ18CAHM2G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ18CAHM2G
JLCPCB Part #
C2444709
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 13.7A 18V 1uA 20V 29.2V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS