SMCJ58AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ58AH
JLCPCB Part #
C3705237
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 16A 1uA 58V 64.4V 93.6V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS