1.5SMC24CA V7G
MFR.Part #
1.5SMC24CA V7G
JLCPCB Part #
C2447115
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 20.5V 22.8V 33.2V 47A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS