SMA6J26A R3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMA6J26A R3G
JLCPCB Part #
C2443817
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+175℃ 14.7A 1uA 26V 28.9V 40.9V 600W@10/1000us TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS