SMA4F47AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMA4F47AH
JLCPCB Part #
C19854531
Package
SMA(DO-221AC)
Description
1 1uA 400W@10/1000us 47V 5.2A@10/1000us 58.1V 76.3V IEC 61000-4-2 TVS SMA(DO-221AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS