SMCJ24CA R7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ24CA R7G
JLCPCB Part #
C7363830
Package
DO-214AB(SMC)
Description
1.5kW 1uA 24V 26.7V 38.9V 40A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS