CX102MGC25BP
MFR.Part #
CX102MGC25BP
JLCPCB Part #
C49165060
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 13mm 25mm 50V ±20% Plugin,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS