CJ102MD816B3
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CJ102MD816B3
JLCPCB Part #
C20608331
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 16V 16mm 2000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS