CX100MM812B
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CX100MM812B
JLCPCB Part #
C2886743
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100mA@100kHz 10uF 12mm 250V 3.5mm 7Ω@100kHz 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS