CX151MG812B
MFR.Part #
CX151MG812B
JLCPCB Part #
C2886744
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 150uF 220mΩ@100kHz 3.5mm 465mA@100kHz 50V 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS