CG102MDA13BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CG102MDA13BP
JLCPCB Part #
C2918694
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 13mm 16V 469mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS