CV471MD812B
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CV471MD812B
JLCPCB Part #
C2840027
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100mΩ@100kHz 12mm 16V 3.5mm 470uF 5000hrs@105℃ 820mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS