CV330MJ812B
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CV330MJ812B
JLCPCB Part #
C2149542
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
100V 12mm 33uF 6000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS